Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Депутата притягнуто до відповідальності Біляївським районним судом Одеської області за несвоєчасне подання декларації за 2016 рік.

24 березня 2018, 10:23

        Громадянин Б., будучи депутатом Березанської сільської ради Біляївського району Одеської області, та відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язаний щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством. Верховною Радою України 23.03.2017 року прийнято Закон України № 1975-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Закон набрав чинності 30.03.2017 року. Відповідно до цього Закону  продовжено до 1 травня 207 року строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» подають таку декларацію вперше. Таким чином, громадянин Б. був зобов’язаний подати електронну декларацію у строк до 1 травня 2017 року. Але громадянин Б. несвоєчасно подав електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а саме 17 червня 2017 року о 20 год. 35 хв.

         16.03.2018 року суддя Біляївського районного суду Одеської області виніс постанову про визнання винним громадянина Б. у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУпАП і піддати  його  адміністративному стягненню  у виді  штрафу  на користь держави у розмірі 850 грн..

 

Прес-служба Біляївського районного суду

Одеської області