Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Обвинуваченому водію, який скоїв  ДТП, внаслідок якого загибло четверо людей, продовжено строк  тримання під вартою    

15 травня 2018, 11:34

 

До Біляївського районного суду Одеської області надійшло клопотання прокурора відділу прокуратури Одеської  області про застосування до громадянина К. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою в Одеській УВП-21 УДПтС України в Одеській області строком на 60 днів, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 286 КК України.

           Обвинувачується громадянин К. за те, що  у листопаді 2016 року водій автомобілю «Volkswagen» громадянин К., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час здійснення обгону виїхав на зустрічну смугу руху поблизу с. Маяки Біляївського та допустив зіткнення з авто «Chevrolet». Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинуло чотири людини – водій та пасажири «Chevrolet».

           10 травня  2018 року суддя Біляївського районного суду Одеської області постановив ухвалу про продовження громадянину К. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 днів, тобто з 10.05.2018 р. до 08.07.2018 року включно в Одеському УВП-21 УДПтС України в Одеській області.

 

Прес-служба Біляївського районного суду

Одеської області