Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Розгляд кримінальної справи відносно обвинуваченого водія, який скоїв ДТП, внаслідок якого загинула людина, призначено на 11 квітня 2018 року

13 березня 2018, 09:17

 

             Громадянин Б., 1958 року народження, обвинувачується в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України за порушення правил безпеки дорожнього руху під час керування транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження та призвело до смерті  останнього.                                           

             20.11.2006 року, в темний час доби, на ділянці автодороги  Одеса-Рені, обвинувачений водій Б. керуючи автомобілем марки «Мазда-Фамілія» не впевнившись в безпеці виконуваного маневру, з метою виконання обгону, рухався в попутному напрямку транспортного засобу  та виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з рухомим на зустріч автомобілем. Внаслідок скоєного  ДТП  пасажир автомобіля марки «Мазда-Фамілія» громадянин К. отримав небезпечні для життя тілесні ушкодження, що призвело до смерті  останнього.

Відповідно до постанови Біляївського районного суду Одеської області  від 21.06.2007 року обвинуваченого громадянина Б. було оголошено в розшук, при встановленні його місця знаходження застосовано до нього запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в ОСІ-21 м Одеса.

22.01.2018 року з Біляївського ВП ГУНП в Одеській області надійшло повідомлення про встановлення фактичного місцезнаходження громадянина Б. і неможливість виконання вищевказаної постанови суду, оскільки останній перебував на обліку, як особа-інвалід І групи, що підтверджується довідкою КУ «Кодимської ЦРЛ», що унеможливлювало  його змісту в ІТТ за станом здоров'я.

06 лютого 2018 року було відновлено провадження по кримінальній справі. 26 лютого 2018року розгляд справи відкладено у зв’язку з неявкою громадянина Б. за станом здоров’я на 11 квітня 2018 року.

Прес-служба Біляївського районного суду

Одеської області